DOLINA NOTECI Premium Dried Duck - sušené krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPDNTKAS0026Podrobný popis
DOLINA NOTECI Premium Dried Duck - sušené krmivo pre psov - 9kg| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Bez obilnín |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria | DOLINA NOTECI Premium sušené |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsah vlhkosti | 16% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubý popol | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902921312130 |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Bez obilnín |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria: | DOLINA NOTECI Premium sušené |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsah vlhkosti: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubý popol: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
