DOLINA NOTECI Premium Dried game - sušené krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPDNTKAS0007Podrobný popis
DOLINA NOTECI Premium Dried game - sušené krmivo pre psov - 9kg| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez obilnín, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | DOLINA NOTECI Premium sušené |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popol | 7% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah vlhkosti | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902921399452 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez obilnín, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | DOLINA NOTECI Premium sušené |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah vlhkosti: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
