DOLINA NOTECI Premium Dried goose - sušené krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPDNTKAS0027Podrobný popis
DOLINA NOTECI Premium Dried goose - sušené krmivo pre psov - 9kg| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria | DOLINA NOTECI Premium sušené |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Husa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah tuku | 15% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah vlhkosti | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902921312123 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria: | DOLINA NOTECI Premium sušené |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Husa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah vlhkosti: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
