DOLINA NOTECI Premium moriak - sušené krmivo pre psov - 9 kg
Kód: DLPDNTKAS0008Podrobný popis
DOLINA NOTECI Premium moriak - sušené krmivo pre psov - 9 kg| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Chuť krmiva | Turecko |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Typ balenia | Vrecko |
| Séria | DOLINA NOTECI Premium sušené, DOLINA NOTECI Premium |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Bez gluténu | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Hlavná chuť | Morka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsah vlhkosti | 16% |
| Hrubý popol | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902921399469 |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Chuť krmiva: | Turecko |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Séria: | DOLINA NOTECI Premium sušené, DOLINA NOTECI Premium |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsah vlhkosti: | 16% |
| Hrubý popol: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
