DR JOHN Hypoallergenic lamb with rice - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPDRJKAS0004Podrobný popis
DR JOHN Hypoallergenic lamb with rice - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Nie |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah tuku | 10,5% |
| Proteíny | 21% |
| Hrubý popol | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5012113002838 |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Nie |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 10,5% |
| Proteíny: | 21% |
| Hrubý popol: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
