DR JOHN Silver Beef - suché krmivo pre psov - 15kg
Kód: DLPDRJKAS0002Podrobný popis
DR JOHN Silver Beef - suché krmivo pre psov - 15kg| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Nadváha, Pre seniorov |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Nie je veľmi aktívna |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 18% |
| Hrubý popol | 6% |
| Obsah tuku | 6% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5012113002449 |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha, Pre seniorov |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Nie je veľmi aktívna |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 18% |
| Hrubý popol: | 6% |
| Obsah tuku: | 6% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
