EDEN Cuisine 80/20 Fish Small breeds - suché krmivo pre psov - 6kg
Kód: DLPEDEKAS0017Podrobný popis
EDEN Cuisine 80/20 Fish Small breeds - suché krmivo pre psov - 6kg| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Ochrana tráviaceho traktu, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 11% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 43% |
| Obsah tuku | 14% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5060438810164 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Ochrana tráviaceho traktu, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 11% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 43% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
