EDEN Puppy Cuisine 80/20 Medium kibble - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: DLPEDEKAS0013Podrobný popis
EDEN Puppy Cuisine 80/20 Medium kibble - suché krmivo pre psov - 2kg| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Bez obilnín, Bez lepku |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Losos |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 40% |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5060438811253 |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Bez obilnín, Bez lepku |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 40% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
