EUKANUBA Adult Small/Medium Rich in lamb & rice - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPEUKKAS0041Podrobný popis
EUKANUBA Adult Small/Medium Rich in lamb & rice - suché krmivo pre psov - 12kg| Hmotnosť | 12 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Podpora trávenia |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých a stredných psov, Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 25% |
| Hrubý popol | 6,4% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 1,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255201979 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Podpora trávenia |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých a stredných psov, Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 25% |
| Hrubý popol: | 6,4% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 1,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
