Eukanuba Daily Care Adult Sensitive Digestion - suché krmivo pre psov - 12 kg
Kód: DLZEUKKSP0090Podrobný popis
Eukanuba Daily Care Adult Sensitive Digestion - suché krmivo pre psov - 12 kg| Laktóza zadarmo | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Morka, Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok |
| Bez cukru | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Účinky na zdravie | Ochrana tráviaceho systému |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Chuť krmiva | Turecko, Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | EUKANUBA Daily Care |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 23% |
| Hrubá vláknina | 1,6% |
| Obsah tuku | 13% |
| Fosforu | 0,95% |
| Vápnik | 1,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255172149 |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Morka, Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Účinky na zdravie: | Ochrana tráviaceho systému |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Chuť krmiva: | Turecko, Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | EUKANUBA Daily Care |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 23% |
| Hrubá vláknina: | 1,6% |
| Obsah tuku: | 13% |
| Fosforu: | 0,95% |
| Vápnik: | 1,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
