Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - suché krmivo pre psov - 12 kg
Kód: DLZEUKKSP0089Podrobný popis
Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - suché krmivo pre psov - 12 kg| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Morka, Kuracie mäso |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso, Turecko |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Účinky na zdravie | Posilnenie kostí a kĺbov |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov |
| Bez gluténu | Nie |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | EUKANUBA Daily Care |
| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
| Obsah tuku | 13% |
| Proteíny | 23% |
| Vápnik | 1,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255172026 |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Morka, Kuracie mäso |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso, Turecko |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Účinky na zdravie: | Posilnenie kostí a kĺbov |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov |
| Bez gluténu: | Nie |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | EUKANUBA Daily Care |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 2,6% |
| Obsah tuku: | 13% |
| Proteíny: | 23% |
| Vápnik: | 1,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
