Eukanuba Dermatosis FP pre psov 5 kg Adult Fish, Potato
Kód: DLZEUKKSP0076Podrobný popis
Eukanuba Dermatosis FP pre psov 5 kg Adult Fish, Potato| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Alergia |
| Séria | EUKANUBA Veterinary Diets |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior, V každom veku |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Chuť krmiva | Zemiakov, Ryba |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 8% |
| Proteíny | 22% |
| Obsah vitamínu D3 | 1786 IU/kg |
| Obsah vitamínu E | 451 mg/kg |
| Vápnik | 1,15% |
| Fosforu | 0,85% |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsah vitamínu A | 26023 IU/kg |
| Hrubá vláknina | 1,75% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255129952 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Alergia |
| Séria: | EUKANUBA Veterinary Diets |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, V každom veku |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Chuť krmiva: | Zemiakov, Ryba |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 8% |
| Proteíny: | 22% |
| Obsah vitamínu D3: | 1786 IU/kg |
| Obsah vitamínu E: | 451 mg/kg |
| Vápnik: | 1,15% |
| Fosforu: | 0,85% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsah vitamínu A: | 26023 IU/kg |
| Hrubá vláknina: | 1,75% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
