EUKANUBA Golden Retriever Chicken 12 kg
Kód: AMABEZKAR2754Podrobný popis
EUKANUBA Golden Retriever Chicken 12 kg| Séria | EUKANUBA Breed Specific |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Labrador, Golden Retriever |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľký (18 – 27 kg) |
| Obsahuje vitamíny | vitamín D3, Vitamín A, vitamín E |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Zlatý retriever |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov |
| Bez gluténu | Nie |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
| Vápnik | 1,25% |
| Fosforu | 1% |
| Obsah tuku | 13% |
| Hrubý popol | 7,2% |
| Proteíny | 26% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255120348 |
| Séria: | EUKANUBA Breed Specific |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Labrador, Golden Retriever |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľký (18 – 27 kg) |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín D3, Vitamín A, vitamín E |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Zlatý retriever |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov |
| Bez gluténu: | Nie |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 2,6% |
| Vápnik: | 1,25% |
| Fosforu: | 1% |
| Obsah tuku: | 13% |
| Hrubý popol: | 7,2% |
| Proteíny: | 26% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
