EUKANUBA Grain Free Puppy Small/Medium Ocean Fish - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPEUKKAS0051Podrobný popis
EUKANUBA Grain Free Puppy Small/Medium Ocean Fish - suché krmivo pre psov - 3kg| Psie plemeno | Všetky plemená malých a stredných psov, Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená malých psov |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Všeobecné zdravie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Bez obilnín |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria | EUKANUBA Grain Free |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah tuku | 17% |
| Proteíny | 28,5 % |
| Hrubá vláknina | 2,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255206639 |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých a stredných psov, Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená malých psov |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Všeobecné zdravie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Bez obilnín |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria: | EUKANUBA Grain Free |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Proteíny: | 28,5 % |
| Hrubá vláknina: | 2,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
