EUKANUBA Labrador Retriever Adult - suché krmivo pre psov - 12 kg
Kód: AMABEZKAR3004Podrobný popis
EUKANUBA Labrador Retriever Adult - suché krmivo pre psov - 12 kg| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Labradorský retríver |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Chuť krmiva | Turecko, Kuracie mäso |
| Veľkosť plemena | Veľké (20 – 40 kg), Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria | EUKANUBA Breed Specific |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Bez gluténu | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 13% |
| Hrubý popol | 6,4% |
| Proteíny | 23% |
| Hrubá vláknina | 2,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255121819 |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Labradorský retríver |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Chuť krmiva: | Turecko, Kuracie mäso |
| Veľkosť plemena: | Veľké (20 – 40 kg), Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria: | EUKANUBA Breed Specific |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Bez gluténu: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 13% |
| Hrubý popol: | 6,4% |
| Proteíny: | 23% |
| Hrubá vláknina: | 2,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
