EUKANUBA Premium nutrition mature Small breed Chicken - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPEUKKAS0049Podrobný popis
EUKANUBA Premium nutrition mature Small breed Chicken - suché krmivo pre psov - 3kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Nie |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Ochrana kĺbov, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Všeobecné zdravie |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria | EUKANUBA Premium |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Ďalšie funkcie | Nadváha, Budovanie svalov, Podpora kĺbov, Všeobecný zdravotný stav |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 29% |
| Hrubá vláknina | 2,1% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 6,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255202020 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Nie |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Ochrana kĺbov, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Všeobecné zdravie |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria: | EUKANUBA Premium |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha, Budovanie svalov, Podpora kĺbov, Všeobecný zdravotný stav |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 29% |
| Hrubá vláknina: | 2,1% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 6,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
