EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPEUKKAS0047Podrobný popis
EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - suché krmivo pre psov - 3kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Séria | EUKANUBA Daily Care |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubý popol | 6,2% |
| Proteíny | 28% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255201801 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Séria: | EUKANUBA Daily Care |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 17% |
| Hrubý popol: | 6,2% |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
