EUKANUBA Puppy Small Rich in chicken - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPEUKKAS0043Podrobný popis
EUKANUBA Puppy Small Rich in chicken - suché krmivo pre psov - 3kg| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu, Budovanie svalov |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Séria | EUKANUBA Daily Care |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu | Nie |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Ochrana svalovej hmoty |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Proteíny | 33% |
| Hrubý popol | 6,6% |
| Obsah tuku | 21% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255201627 |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu, Budovanie svalov |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Séria: | EUKANUBA Daily Care |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu: | Nie |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Ochrana svalovej hmoty |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Proteíny: | 33% |
| Hrubý popol: | 6,6% |
| Obsah tuku: | 21% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
