EUKANUBA Senior Large and extra large breeds Chicken - suché krmivo pre psov - 15kg
Kód: DLPEUKKAS0053Podrobný popis
EUKANUBA Senior Large and extra large breeds Chicken - suché krmivo pre psov - 15kg| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená obrovských psov |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Pre seniorov, Zubné, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno +45 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 26% |
| Hrubá vláknina | 2,1% |
| Obsah tuku | 12% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
| Hrubý popol | 6,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255202211 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená obrovských psov |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Pre seniorov, Zubné, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno +45 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubá vláknina: | 2,1% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
| Hrubý popol: | 6,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
