EUKANUBA Special Care Mono-Protein Adult, losos – suché krmivo pre psov – 12kg
Kód: DLPEUKKAS0055Podrobný popis
EUKANUBA Special Care Mono-Protein Adult, losos – suché krmivo pre psov – 12kg| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Bez lepku, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | EUKANUBA Special Care |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Losos |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
| Proteíny | 24% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubý popol | 6,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255196541 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Bez lepku, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | EUKANUBA Special Care |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 2,6% |
| Proteíny: | 24% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubý popol: | 6,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
