Eukanuba Veterinary Diet Intestinal 12 kg Adult
Kód: DLZEUKKSP0042Podrobný popis
Eukanuba Veterinary Diet Intestinal 12 kg Adult| Laktóza zadarmo | Nie |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia |
| Špecifické potreby zvieraťa | Cukrovka |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Typ balenia | Vrecko |
| Účinky na zdravie | Starostlivosť o trávenie |
| Séria | EUKANUBA Veterinary Diets |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku, Senior |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255128481 |
| Laktóza zadarmo: | Nie |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Cukrovka |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Účinky na zdravie: | Starostlivosť o trávenie |
| Séria: | EUKANUBA Veterinary Diets |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku, Senior |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
