FARMINA N&D Ancestral Grain Puppy Medium&Maxi Jahňacie - suché krmivo pre psov - 12 kg
Kód: DLZFRMKDP0019Podrobný popis
FARMINA N&D Ancestral Grain Puppy Medium&Maxi Jahňacie - suché krmivo pre psov - 12 kg| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké (20 – 40 kg), Obrovský (> 45 kg) |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | FARMINA N&D Ancestral Grain |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Nie |
| Fáza života zvieraťa | Obdobie gravidity a laktácie matky a šteniat |
| Typ balenia | Vrecko |
| Chuť krmiva | Jahňacie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých a obrích psov |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 8% |
| Proteíny | 35% |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
| Obsah tuku | 20% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276033727 |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké (20 – 40 kg), Obrovský (> 45 kg) |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | FARMINA N&D Ancestral Grain |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Nie |
| Fáza života zvieraťa: | Obdobie gravidity a laktácie matky a šteniat |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Chuť krmiva: | Jahňacie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých a obrích psov |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 8% |
| Proteíny: | 35% |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
| Obsah tuku: | 20% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
