FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI - suché krmivo pre psy - 7kg
Kód: DLZFRMKDP0015Podrobný popis
FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI - suché krmivo pre psy - 7kg| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín C, vitamín B6, Niacín, Vitamín B12, Vitamín H (biotín), Vitamín B1, vitamín E, vitamín B2, vitamín D3 |
| Bez gluténu | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Malé plemená psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Chuť krmiva | Jahňacie, Tekvica, Čučoriedka |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Veľkosť plemena | Malé (5-10 kilogramov), Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg) |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Séria | FARMINA N&D Pumpkin |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Jack Russell Terrier, Mainská mývalia mačka |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah železa | 58,3 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12 | 0,1 mg/kg |
| Obsah medi | 15,8 mg/kg |
| Obsah tuku | 18% |
| Obsah zinku | 163,8 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,00088 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 15 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1500 IU/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 4,5 mg/kg |
| Obsah mangánu | 64,6 mg/kg |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubá vláknina | 2,9% |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah | 7,5 mg/kg |
| Vápnik | 1,1% |
| Obsah vitamínu A | 15000 IU/kg |
| Proteíny | 28% |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,9% |
| Hrubý popol | 8,6% |
| Obsah biotínu | 380 μg/kg |
| Obsah cholinchloridu (v 100 g) | 250 mg |
| Obsah vitamínu B6 | 6 mg/kg |
| Fosforu | 0,8% |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 0,45 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah | 37,5 mg/kg |
| Obsah taurínu | 1000 mg/kg |
| Obsah L-karnitínu | 300 mg/kg |
| Obsah vitamínu C | 150 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276033642 |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín C, vitamín B6, Niacín, Vitamín B12, Vitamín H (biotín), Vitamín B1, vitamín E, vitamín B2, vitamín D3 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Malé plemená psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Chuť krmiva: | Jahňacie, Tekvica, Čučoriedka |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Veľkosť plemena: | Malé (5-10 kilogramov), Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg) |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Séria: | FARMINA N&D Pumpkin |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Jack Russell Terrier, Mainská mývalia mačka |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah železa: | 58,3 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12: | 0,1 mg/kg |
| Obsah medi: | 15,8 mg/kg |
| Obsah tuku: | 18% |
| Obsah zinku: | 163,8 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,00088 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 15 mg/kg |
| Obsah vitamínu E: | 600 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1500 IU/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 4,5 mg/kg |
| Obsah mangánu: | 64,6 mg/kg |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 2,9% |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah: | 7,5 mg/kg |
| Vápnik: | 1,1% |
| Obsah vitamínu A: | 15000 IU/kg |
| Proteíny: | 28% |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,9% |
| Hrubý popol: | 8,6% |
| Obsah biotínu: | 380 μg/kg |
| Obsah cholinchloridu (v 100 g): | 250 mg |
| Obsah vitamínu B6: | 6 mg/kg |
| Fosforu: | 0,8% |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 0,45 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah: | 37,5 mg/kg |
| Obsah taurínu: | 1000 mg/kg |
| Obsah L-karnitínu: | 300 mg/kg |
| Obsah vitamínu C: | 150 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
