FARMINA N&D Ocean Dog Salmon, Cod, Cantaloupe, Melon Adult Mini - suché krmivo pre psov - 2,5 kg
Kód: DLPFRMKAS0002Podrobný popis
FARMINA N&D Ocean Dog Salmon, Cod, Cantaloupe, Melon Adult Mini - suché krmivo pre psov - 2,5 kg| Bez gluténu | Áno |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé plemená psov (4-14 kg), Extra malý (<4 kg) |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Psie plemeno | Všetky plemená miniatúrnych psov, Malé plemená psov |
| Chuť krmiva | Kantalup, Losos, Treska |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Séria | FARMINA N&D Ocean Canine |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 2,9% |
| Proteíny | 30% |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276039309 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé plemená psov (4-14 kg), Extra malý (<4 kg) |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Psie plemeno: | Všetky plemená miniatúrnych psov, Malé plemená psov |
| Chuť krmiva: | Kantalup, Losos, Treska |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Séria: | FARMINA N&D Ocean Canine |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 2,9% |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
