FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg
Kód: DLZFRMKDP0018Podrobný popis
FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg| Veľkosť plemena | Obrovský (> 45 kg), Stredné (11 - 25 kg), Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké (26 až 44 kg) |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Chuť krmiva | Diviak, Jablko |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín B1, vitamín E, vitamín D3, vitamín B6, Vitamín A, vitamín C, Niacín, vitamín B2, Vitamín B12, Vitamín H (biotín) |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Séria | FARMINA N&D Prime |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah biotínu | 380 μg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1500 IU/kg |
| Obsah železa | 58,3 mg/kg |
| Obsah medi | 15,8 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 4,5 mg/kg |
| Obsah L-karnitínu | 300 mg/kg |
| Hrubý popol | 7,9% |
| Obsah vitamínu B12 | 0,1 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 15 mg/kg |
| Obsah tuku | 18% |
| Obsah vitamínu C | 150 mg/kg |
| Vápnik | 1% |
| Obsah vitamínu A | 15000 IU/kg |
| Obsah cholinchloridu (v 100 g) | 250 mg |
| Proteíny | 34% |
| Obsah mangánu | 64,6 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,9% |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 0,45 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6 | 6 mg/kg |
| Fosforu | 0,8% |
| Niacín (vitamín B3) obsah | 37,5 mg/kg |
| Obsah taurínu | 1000 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,00088 mg/kg |
| Obsah zinku | 163,8 mg/kg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah | 7,5 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276036094 |
| Veľkosť plemena: | Obrovský (> 45 kg), Stredné (11 - 25 kg), Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké (26 až 44 kg) |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Chuť krmiva: | Diviak, Jablko |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín B1, vitamín E, vitamín D3, vitamín B6, Vitamín A, vitamín C, Niacín, vitamín B2, Vitamín B12, Vitamín H (biotín) |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Séria: | FARMINA N&D Prime |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah biotínu: | 380 μg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1500 IU/kg |
| Obsah železa: | 58,3 mg/kg |
| Obsah medi: | 15,8 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 2,6% |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 4,5 mg/kg |
| Obsah L-karnitínu: | 300 mg/kg |
| Hrubý popol: | 7,9% |
| Obsah vitamínu B12: | 0,1 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 15 mg/kg |
| Obsah tuku: | 18% |
| Obsah vitamínu C: | 150 mg/kg |
| Vápnik: | 1% |
| Obsah vitamínu A: | 15000 IU/kg |
| Obsah cholinchloridu (v 100 g): | 250 mg |
| Proteíny: | 34% |
| Obsah mangánu: | 64,6 mg/kg |
| Obsah vitamínu E: | 600 mg/kg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,9% |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 0,45 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6: | 6 mg/kg |
| Fosforu: | 0,8% |
| Niacín (vitamín B3) obsah: | 37,5 mg/kg |
| Obsah taurínu: | 1000 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,00088 mg/kg |
| Obsah zinku: | 163,8 mg/kg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah: | 7,5 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
