FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - suché krmivo pre psov - 7 kg
Kód: DLZFRMKDP0016Podrobný popis
FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - suché krmivo pre psov - 7 kg| Veľkosť plemena | Malé (2-10 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg) |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | FARMINA N&D Pumpkin |
| Chuť krmiva | Diviak |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Forma | Pevné |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Mainská mývalia mačka |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Bez gluténu | Nie |
| Hlavná chuť | Diviak |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 2,9% |
| Hrubý popol | 6,6% |
| Obsah tuku | 18% |
| Proteíny | 30% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276033659 |
| Veľkosť plemena: | Malé (2-10 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg) |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | FARMINA N&D Pumpkin |
| Chuť krmiva: | Diviak |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Forma: | Pevné |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Mainská mývalia mačka |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hlavná chuť: | Diviak |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 2,9% |
| Hrubý popol: | 6,6% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Proteíny: | 30% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
