FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - suché krmivo pre psov - 2,5 kg
Kód: DLZFRMKSP0037Podrobný popis
FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - suché krmivo pre psov - 2,5 kg| Plemeno domáceho zvieraťa | Jack Russell Terrier, Mainská mývalia mačka, Jazvečík |
| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | FARMINA N&D Pumpkin |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé (2-10 kg) |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Účinky na zdravie | Zdravé kosti, zdravý rast, silné a pevné zuby |
| Chuť krmiva | Jahňacie |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa | Obdobie gravidity a laktácie matky a šteniat |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsah tuku | 22% |
| Proteíny | 31% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276033239 |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Jack Russell Terrier, Mainská mývalia mačka, Jazvečík |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | FARMINA N&D Pumpkin |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé (2-10 kg) |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Účinky na zdravie: | Zdravé kosti, zdravý rast, silné a pevné zuby |
| Chuť krmiva: | Jahňacie |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa: | Obdobie gravidity a laktácie matky a šteniat |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsah tuku: | 22% |
| Proteíny: | 31% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
