FARMINA N&D Quinoa Dog Duck, Broccoli, Asparagus Neutered Adult Mini - suché krmivo pre psov - 2,5 kg
Kód: DLPFRMKAS0008Podrobný popis
FARMINA N&D Quinoa Dog Duck, Broccoli, Asparagus Neutered Adult Mini - suché krmivo pre psov - 2,5 kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Sterilizácia, Bez lepku |
| Psie plemeno | Malé plemená psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg), Malé plemená psov (4-14 kg) |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | FARMINA N&D Quinoa |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Mainská mývalia mačka |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Forma | Pevné |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Chuť krmiva | Brokolica, Kačka |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sterilizované |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 11% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 30% |
| Hrubá vláknina | 5,6% |
| Hrubý popol | 7,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276038630 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Sterilizácia, Bez lepku |
| Psie plemeno: | Malé plemená psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg), Malé plemená psov (4-14 kg) |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | FARMINA N&D Quinoa |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Mainská mývalia mačka |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Chuť krmiva: | Brokolica, Kačka |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sterilizované |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 11% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubá vláknina: | 5,6% |
| Hrubý popol: | 7,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
