FARMINA N&D Quinoa Dog Skin&Coat Venison, Coconut Adult Mini - suché krmivo pre psov - 2,5 kg
Kód: DLPFRMKAS0006Podrobný popis
FARMINA N&D Quinoa Dog Skin&Coat Venison, Coconut Adult Mini - suché krmivo pre psov - 2,5 kg| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Alergia, Vlasy a pokožka |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Chuť krmiva | Jeleň, Kokosový orech |
| Veľkosť plemena | Malé plemená psov (4-14 kg), Extra malý (<4 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Séria | FARMINA N&D Quinoa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Mainská mývalia mačka |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Malé plemená psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Kategória | Pre psa |
| Bez gluténu | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť, Alergia na potraviny |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie, Koža a srsť |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 7,9% |
| Proteíny | 23% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubá vláknina | 2,8% |
| Obsah tuku | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276040091 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Alergia, Vlasy a pokožka |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Chuť krmiva: | Jeleň, Kokosový orech |
| Veľkosť plemena: | Malé plemená psov (4-14 kg), Extra malý (<4 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Séria: | FARMINA N&D Quinoa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Mainská mývalia mačka |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Malé plemená psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť, Alergia na potraviny |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie, Koža a srsť |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 7,9% |
| Proteíny: | 23% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 2,8% |
| Obsah tuku: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
