Farmina Pet Food 8010276033246 suché krmivo pre psov 2,5 kg Puppies Berry, Lamb
Kód: DLZFRMKSP0038Podrobný popis
Farmina Pet Food 8010276033246 suché krmivo pre psov 2,5 kg Puppies Berry, Lamb| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Vlasy a pokožka |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria | FARMINA N&D Pumpkin |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, Vitamín B12, vitamín D3, Omega 3, vitamín B6, Vitamín A, vitamín C, Vitamín B1, vitamín B2, Vitamin B5, vitamín B9 (kyselina listová), Omega-6, Vitamín B3, Vitamín H (biotín) |
| Fáza života zvieraťa | Šteňa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Chuť krmiva | Čučoriedka, Jahňacie |
| Hmotnosť | 2,5 kg |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Fosforu | 0,91% |
| Obsah zinku | 910 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1600 IU/kg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah | 8 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah | 40 mg/kg |
| Obsah mangánu | 380 mg/kg |
| Obsah tuku | 20% |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,9% |
| Hrubá vláknina | 1,9% |
| Obsah taurínu | 1000 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6 | 6,4 mg/kg |
| Obsah L-karnitínu | 300 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12 | 0,1 μg/kg |
| Proteíny | 35% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah cholínchloridu | 2800 mg/kg |
| Obsah medi | 88 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 4,8 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 16000 IU/kg |
| Omega-6 mastné kyseliny | 3,4% |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
| Vápnik | 1,1% |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 0,48 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 16 mg/kg |
| Hrubý popol | 8,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276033246 |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Vlasy a pokožka |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria: | FARMINA N&D Pumpkin |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, Vitamín B12, vitamín D3, Omega 3, vitamín B6, Vitamín A, vitamín C, Vitamín B1, vitamín B2, Vitamin B5, vitamín B9 (kyselina listová), Omega-6, Vitamín B3, Vitamín H (biotín) |
| Fáza života zvieraťa: | Šteňa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Chuť krmiva: | Čučoriedka, Jahňacie |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Fosforu: | 0,91% |
| Obsah zinku: | 910 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1600 IU/kg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah: | 8 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah: | 40 mg/kg |
| Obsah mangánu: | 380 mg/kg |
| Obsah tuku: | 20% |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,9% |
| Hrubá vláknina: | 1,9% |
| Obsah taurínu: | 1000 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6: | 6,4 mg/kg |
| Obsah L-karnitínu: | 300 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12: | 0,1 μg/kg |
| Proteíny: | 35% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah cholínchloridu: | 2800 mg/kg |
| Obsah medi: | 88 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 4,8 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 16000 IU/kg |
| Omega-6 mastné kyseliny: | 3,4% |
| Obsah vitamínu E: | 600 mg/kg |
| Vápnik: | 1,1% |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 0,48 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 16 mg/kg |
| Hrubý popol: | 8,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
