Farmina Pet Food ULTRAHYPO CANINE 2 kg Adult Fish
Kód: DLZFRMKSP0053Podrobný popis
Farmina Pet Food ULTRAHYPO CANINE 2 kg Adult Fish| Obsahuje vitamíny | vitamín B2, Vitamín B12, vitamín B6, vitamín E, Vitamín A, vitamín C, Vitamín B1, vitamín D3 |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Chuť krmiva | Ryba |
| Séria | FARMINA VET Life |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Ensure access to fresh water. |
| Fosforu | 0,5% |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
| Vápnik | 0,7% |
| Proteíny | 18% |
| Obsah vitamínu A | 15000 IU/kg |
| Hrubá vláknina | 1,2% |
| Hrubý popol | 5,3% |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsah vitamínu D3 | 900 IU/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276025296 |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín B2, Vitamín B12, vitamín B6, vitamín E, Vitamín A, vitamín C, Vitamín B1, vitamín D3 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Chuť krmiva: | Ryba |
| Séria: | FARMINA VET Life |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Ensure access to fresh water. |
| Fosforu: | 0,5% |
| Obsah vitamínu E: | 600 mg/kg |
| Vápnik: | 0,7% |
| Proteíny: | 18% |
| Obsah vitamínu A: | 15000 IU/kg |
| Hrubá vláknina: | 1,2% |
| Hrubý popol: | 5,3% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsah vitamínu D3: | 900 IU/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
