FARMINA Vet Life Hypoallergenic Pork & Potato - suché krmivo pre psov - 2 kg
Kód: VETFRMKSP0001Podrobný popis
FARMINA Vet Life Hypoallergenic Pork & Potato - suché krmivo pre psov - 2 kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Séria | FARMINA VET Life |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Chuť krmiva | Batat, Bravčové |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Ensure access to fresh water., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny | 18% |
| Obsah tuku | 13% |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
| Hrubý popol | 7,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276040954 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Séria: | FARMINA VET Life |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Chuť krmiva: | Batat, Bravčové |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Ensure access to fresh water., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny: | 18% |
| Obsah tuku: | 13% |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
| Hrubý popol: | 7,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
