FARMINA Vet Life Ultrahypo Canine - suché krmivo pre psov - 2 kg
Kód: DLSFRMZWI0060Podrobný popis
FARMINA Vet Life Ultrahypo Canine - suché krmivo pre psov - 2 kg| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória | Pre psa |
| Chuť krmiva | Ryba |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie, Hnačka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Akútna hnačka, Alergia na potraviny |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 18% |
| Hrubý popol | 5,3% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 1,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276025296 |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória: | Pre psa |
| Chuť krmiva: | Ryba |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie, Hnačka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Akútna hnačka, Alergia na potraviny |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 18% |
| Hrubý popol: | 5,3% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 1,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
