FISH4DOGS Finest Mono Salmon Large breeds - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPF4DKAS0011Podrobný popis
FISH4DOGS Finest Mono Salmon Large breeds - suché krmivo pre psov - 12kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Séria | FISH4DOGS Finest |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Zlepšenie zdravia kože, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Vypadávanie vlasov, Neznášanlivosť obilnín |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Losos |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5056008807894 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Séria: | FISH4DOGS Finest |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Zlepšenie zdravia kože, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Vypadávanie vlasov, Neznášanlivosť obilnín |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Monobielkoviny, Podpora trávenia |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
