FISH4DOGS Finest Ocean White fish M/L - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPF4DKAS0004Podrobný popis
FISH4DOGS Finest Ocean White fish M/L - suché krmivo pre psov - 12kg| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Koža a srsť, Zlepšenie zdravia kože, Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez obilnín, Alergia, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | FISH4DOGS Finest |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5056008807863 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Koža a srsť, Zlepšenie zdravia kože, Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez obilnín, Alergia, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | FISH4DOGS Finest |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
