FOLK Medium and large breeds Kashubian-style fish specialty with apples, parsley and lovage - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPFLKKAS0010Podrobný popis
FOLK Medium and large breeds Kashubian-style fish specialty with apples, parsley and lovage - suché krmivo pre psov - 12kg| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Srdce, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Alergia, Silná imunita |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Bez lepku, Podpora imunity, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 27% |
| Hrubý popol | 6,8% |
| Obsah tuku | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731521003 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Srdce, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Alergia, Silná imunita |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Bez lepku, Podpora imunity, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubý popol: | 6,8% |
| Obsah tuku: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
