FOLK Medium and large breeds Podhale-style lamb roast with quail and parsley - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPFLKKAS0004Podrobný popis
FOLK Medium and large breeds Podhale-style lamb roast with quail and parsley - suché krmivo pre psov - 12kg| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre psa |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Srdce, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Silná imunita |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 6,8% |
| Obsah tuku | 14% |
| Proteíny | 25% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731520921 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Srdce, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Silná imunita |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 6,8% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Proteíny: | 25% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
