FOLK Medium and large breeds Traditional Greater Poland duck with rabbit, apples and marjoram - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPFLKKAS0001Podrobný popis
FOLK Medium and large breeds Traditional Greater Poland duck with rabbit, apples and marjoram - suché krmivo pre psov - 12kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Srdce, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Silná imunita |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Bez lepku, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 6,8% |
| Obsah tuku | 15% |
| Proteíny | 26% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731520884 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Srdce, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Silná imunita |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Bez lepku, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 6,8% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Proteíny: | 26% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
