FOLK Medium and large breeds Traditional masurian venison stew with beets and cranberries - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPFLKKAS0007Podrobný popis
FOLK Medium and large breeds Traditional masurian venison stew with beets and cranberries - suché krmivo pre psov - 12kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Srdce, Alergia, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Citlivý žalúdok, Silná imunita, Alergia na potraviny |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Bez gluténu | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez obilnín, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Jeleň |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 6,8% |
| Obsah tuku | 15% |
| Proteíny | 26% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731520969 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Srdce, Alergia, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Citlivý žalúdok, Silná imunita, Alergia na potraviny |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov, Bez obilnín, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Jeleň |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 6,8% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Proteíny: | 26% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
