FOLK Medium and large breeds Traditional polish meat feast with rabbit, lamb and quail - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPFLKKAS0012Podrobný popis
FOLK Medium and large breeds Traditional polish meat feast with rabbit, lamb and quail - suché krmivo pre psov - 12kg| Hmotnosť | 12 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Alergia, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Silná imunita, Srdce |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Hlavná chuť | Králik |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubý popol | 6,8% |
| Proteíny | 25% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731521041 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Alergia, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Silná imunita, Srdce |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubý popol: | 6,8% |
| Proteíny: | 25% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
