FOLK Small breeds Traditional Greater Poland duck with rabbit, apples and marjoram - suché krmivo pre psov - 1,6kg
Kód: DLPFLKKAS0002Podrobný popis
FOLK Small breeds Traditional Greater Poland duck with rabbit, apples and marjoram - suché krmivo pre psov - 1,6kg| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Podpora imunity, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez obilnín |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Srdce, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Alergia, Citlivý žalúdok, Silná imunita |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 6,8% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 3,9% |
| Proteíny | 26% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731520891 |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Podpora imunity, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Srdce, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Alergia, Citlivý žalúdok, Silná imunita |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 6,8% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 3,9% |
| Proteíny: | 26% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
