FOLK Small breeds Traditional Greater Poland duck with rabbit, apples and marjoram - suché krmivo pre psov - 7kg
Kód: DLPFLKKAS0003Podrobný popis
FOLK Small breeds Traditional Greater Poland duck with rabbit, apples and marjoram - suché krmivo pre psov - 7kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora imunity, Bez obilnín, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Alergia, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Srdce, Silná imunita |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 3,9% |
| Proteíny | 27% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubý popol | 6,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731520907 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora imunity, Bez obilnín, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Alergia, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Srdce, Silná imunita |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 3,9% |
| Proteíny: | 27% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubý popol: | 6,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
