FRISKIES Mini Menu Hovädzie so zeleninou - suché krmivo pre psov - 1,5 kg
Kód: DLZPUIKDP0059Podrobný popis
FRISKIES Mini Menu Hovädzie so zeleninou - suché krmivo pre psov - 1,5 kg| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé (2-10 kg) |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Séria | PURINA Friskies |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 25% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613034241207 |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé (2-10 kg) |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Séria: | PURINA Friskies |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 25% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
