Gospod svinjsko meso z divjim prašičem xl - suha pasja hrana - 9kg
Kód: DLPPMIKAS0036Podrobný popis
Gospod svinjsko meso z divjim prašičem xl - suha pasja hrana - 9kg| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno +45 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých a obrích psov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah tuku | 21% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 30% |
| Hrubý popol | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292395 |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno +45 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých a obrích psov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 21% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubý popol: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
