HILL'S Food Sensitivities z/d - suché krmivo pre psov - 1 kg
Kód: DLPHLSKAS0032Podrobný popis
HILL'S Food Sensitivities z/d - suché krmivo pre psov - 1 kg| Chuť krmiva | Mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Správne trávenie |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Účinky na zdravie | Renálne zdravie |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Bez gluténu | Nie |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Veľkosť plemena | Malé plemená psov (4-14 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 17,6% |
| Hrubá vláknina | 6,5% |
| Obsah tuku | 14,5% |
| Hrubý popol | 5,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742059679 |
| Chuť krmiva: | Mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Správne trávenie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Účinky na zdravie: | Renálne zdravie |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Bez gluténu: | Nie |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Malé plemená psov (4-14 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 17,6% |
| Hrubá vláknina: | 6,5% |
| Obsah tuku: | 14,5% |
| Hrubý popol: | 5,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
