HILL'S PD B/D Brain ageing Care Chicken - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPHLSKAS0043Podrobný popis
HILL'S PD B/D Brain ageing Care Chicken - suché krmivo pre psov - 12kg| Špecifické potreby zvieraťa | Oneskorenie procesov starnutia |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Gastrointestinálne problémy |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Forma | Pevné |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Nie |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 17,3% |
| Hrubá vláknina | 4,8% |
| Obsah tuku | 13,8% |
| Hrubý popol | 4,3% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742864105 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Oneskorenie procesov starnutia |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Gastrointestinálne problémy |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Forma: | Pevné |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Nie |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 17,3% |
| Hrubá vláknina: | 4,8% |
| Obsah tuku: | 13,8% |
| Hrubý popol: | 4,3% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
