HILL's PD Canine Liver Care l/d - suché krmivo pre psov - 4 kg
Kód: DLZHLSKSP0111Podrobný popis
HILL's PD Canine Liver Care l/d - suché krmivo pre psov - 4 kg| Hmotnosť | 4 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Pre seniorov, Chorá pečeň |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Kategória | Pre psa |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Účinky na zdravie | Podpora funkcie pečene, zníženie hromadenia medi v pečeni |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochorenia pečene |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Chuť krmiva | Mäso |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 21,9% |
| Vápnik | 0,78% |
| Proteíny | 16,8% |
| Sodík | 0,17% |
| Obsah horčíka | 0,12% |
| Hrubý popol | 5,2% |
| Obsah vlákniny (%) | 2,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742041797 |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Pre seniorov, Chorá pečeň |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Kategória: | Pre psa |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Účinky na zdravie: | Podpora funkcie pečene, zníženie hromadenia medi v pečeni |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochorenia pečene |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Chuť krmiva: | Mäso |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 21,9% |
| Vápnik: | 0,78% |
| Proteíny: | 16,8% |
| Sodík: | 0,17% |
| Obsah horčíka: | 0,12% |
| Hrubý popol: | 5,2% |
| Obsah vlákniny (%): | 2,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
