Hill's PD K/D Kidney Care Original - suché krmivo pre psov - 4kg
Kód: DLPHLSKAS0046Podrobný popis
Hill's PD K/D Kidney Care Original - suché krmivo pre psov - 4kg| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana obličiek, Nedostatočný výkon obličiek |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Ďalšie funkcie | Zlyhanie obličiek |
| Bez gluténu | Nie |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 13,9% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsah tuku | 20,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742044705 |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana obličiek, Nedostatočný výkon obličiek |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Ďalšie funkcie: | Zlyhanie obličiek |
| Bez gluténu: | Nie |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 13,9% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsah tuku: | 20,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
