HILL'S PD Prescription Diet Canine i/d Low Fat - suché krmivo pre psov - 12 kg
Kód: DLZHLSKSP0047Podrobný popis
HILL'S PD Prescription Diet Canine i/d Low Fat - suché krmivo pre psov - 12 kg| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Účinky na zdravie | Ochrana tráviaceho systému |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Akútne a chronické gastrointestinálne poruchy |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Dospelí |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Pre seniorov, Podpora trávenia |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D3, L-karnitín, Beta-karotén, Vitamín A, vitamín C |
| Obsah mangánu | 7,8 mg/kg |
| Proteíny | 22,9% |
| Sodík | 0,32% |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,7% |
| Obsah jódu | 1,9 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
| Obsah tuku | 7,8% |
| Obsah horčíka | 0,09% |
| Obsah zinku | 157 mg/kg |
| Hrubý popol | 5,3% |
| Obsah železa | 75,7 mg/kg |
| Obsah medi | 7,5 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742040554 |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Účinky na zdravie: | Ochrana tráviaceho systému |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Akútne a chronické gastrointestinálne poruchy |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Dospelí |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Pre seniorov, Podpora trávenia |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D3, L-karnitín, Beta-karotén, Vitamín A, vitamín C |
| Obsah mangánu: | 7,8 mg/kg |
| Proteíny: | 22,9% |
| Sodík: | 0,32% |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,7% |
| Obsah jódu: | 1,9 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 2,6% |
| Obsah tuku: | 7,8% |
| Obsah horčíka: | 0,09% |
| Obsah zinku: | 157 mg/kg |
| Hrubý popol: | 5,3% |
| Obsah železa: | 75,7 mg/kg |
| Obsah medi: | 7,5 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
