HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Metabolic Mini suché krmivo pre psov kuracie 1 kg
Kód: DLZHLSKSP0084Podrobný popis
HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Metabolic Mini suché krmivo pre psov kuracie 1 kg| Veľkosť plemena | Extra malý (<4 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé (5-10 kilogramov) |
| Účinky na zdravie | Zdravá váha |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Ďalšie funkcie | Nadváha |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sklon k nadváhe |
| Psie plemeno | Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 5,3% |
| Hrubá vláknina | 13% |
| Obsah tuku | 11,1% |
| Proteíny | 25,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742047218 |
| Veľkosť plemena: | Extra malý (<4 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé (5-10 kilogramov) |
| Účinky na zdravie: | Zdravá váha |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sklon k nadváhe |
| Psie plemeno: | Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 5,3% |
| Hrubá vláknina: | 13% |
| Obsah tuku: | 11,1% |
| Proteíny: | 25,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
